SON DAKİKA

En Son Nokta

TÜM İSLAM ALEMİNİN VE TÜRK HALKININ RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Ramazan Bayramı İslam dünyasında olduğu gibi ülkemizde de sevinçle karşılandı. Bölgemizin önemli siyasetçileri, iş insanları, STK başkanları ve esnafları gönderdikleri mesajlarla Türk halkının Ramazan Bayramını tebrik etti.

TÜM İSLAM ALEMİNİN VE TÜRK HALKININ RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Kategori: Genel - Bu haber 10.742 kez okundu.

Harun ÖZER-Esenyurt AK Parti ilçe başkanı: Tüm İslam alemine hayırlı bayramlar diler herkesin bayramının huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun…

Togay ÇOBAN-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Bayram BUĞDAYCI-FİBA HAFRİYAT: Ramazan Bayramının neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimle. İyi bayramlar!

Cebrail AKBAŞ-HAKKI MÜDAFAA DERNEĞİ BAŞKANI: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum…

Timur AKÇİÇEK-İŞ İNSANI: Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramı dileğiyle.

Bahattin DEMİR- Samyelider Yönetim Kurulu Başkanı: Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun… Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli, bayramlar nasip etsin…

Hayrettin TAN-TAN YAPI İNŞAAT PVC LTD. ŞTİ: Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Hayrettin BABAHAN-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Bugün Bayram! Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun…

Emin BATMAZOĞLU-HUKUKÇU: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Selçuk CEBECİOĞLU-İŞ İNSANI: Cenabı Hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Yusuf KANCA-KANCA İNŞAAT: Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Koray ÇORUH-CRH YAPI MİMARLIK: Dostlukların pekiştiği, sevinçlerin çoğaldığı, hayallerin gerçek olduğu, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı tebrik ederim…

Abdullah KÜÇÜKOĞLU-AVCILAR AK Parti İlçe Başkanı: Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Ali SUSUZ-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Hamdullah ARVAS-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun…

Fethi ÖZGER-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Bir sonraki Ramazan ayında da gönüllerimizin bir olmasını dilerim, Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Harun ORUÇ-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim…

Evren PEHLİVAN-Avcılar Ordu Kuyumculuk: Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Recep TETİK-Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Avcılar Hospital Yön. Kurulu Başkanı: 11 ayın sultanının günü bugün… Ramazan Bayramı’nız evinize mutluluk ve şenlik getirsin. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Recep GÖKMEN-AK Parti Esenyurt İlçe Başkan Yardımcısı: Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun…Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli, bayramlar nasip etsin…

Emre YILMAZ: AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Aydın ŞENGEZER-Esenyurt AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı: Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Abdurrahman ADA-Esenyurt Karadeniz Dernekler Federasyonu Başkanı: Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Yusuf ÖZTOPRAK-İŞ ADAMI: Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun…

Aytaç ÖZER-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Coşkun SAĞ-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Bugün Bayram! Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

Erol AYDENİZ-AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Rasim EKMEKÇİ-İŞ İNSANI: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Gürbüz Süleymnaoğlu- MÜSİAD Ardahan Şube Başkanı: Tüm İslam alemine hayırlı bayramlar diler herkesin bayramının huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun…

Bülent AKYÜREK-Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Sait ÜSTÜNDAĞ- ÜSTÜNDAĞ İNŞAAT: Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı çoğaltan, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramı hayırlara vesile olsun.

Tarık ERDEM–Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bülent ZEREN-Avcılar Belediye Başkan Yardımcısı: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Tuncay ALTAYLI-BEYLİKDÜZÜ AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı: Ramazan ayının sonu geldi diye üzülme, o ki bayramı ile yüzleri güldürür… O ki, misafirleri ile evleri bereketlendirir… Ramazan bayramınızı kutlar, esenlikler dilerim.

Ferdi KILIÇ-FERD YAPI: 11 ayın sultanının günü bugün… Ramazan Bayramı’nız evinize mutluluk ve şenlik getirsin. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Orhan ONUR-Esenyurt İl Dernekler Birliği Başkanı: Bayramlar ki kucaklaşma için vardır, sevdiklerinize sıkı sıkı sarıldığınız, küslerle barıştığınız bir bayram olsun. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Engin DÜZ-Onurcan Düğün Salonları: Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı çoğaltan, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramı hayırlara vesile olsun.

Burhan ŞAŞMAZ-İstanbul Batmanlılar Derneği Başkanı: Cenabı Hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Selami AYDIN-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Şahin KIRMIZI-5K Mühendislik: Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

Murat ÖZDEN-OSMANLI MİMARLIK: Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Avukat Sıraç SUSUZ-Esenyurt AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi: Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar…

Mustafa GEVREK-Esenyurt Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı: Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Mustafa TARIM: Avcılar AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazanın Bayramın Mübarek Olsun…

Nail ATAŞ- MONDİ HOME: Dostlukların pekiştiği, sevinçlerin çoğaldığı, hayallerin gerçek olduğu, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı tebrik ederim…

Yüksel YILMAZ. Esenyurt Nevşehirliler Dernek Başkanı: Tüm İslam alemine hayırlı bayramlar diler herkesin bayramının huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun…

Beşir ZENGİN-BEŞİR ZENGİN GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI: Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar…

Kemal TÜRK-Avcılar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı: Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim…

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Üzgünüm, bunu yapmana izin verilmiyor.