SON DAKİKA

En Son Nokta

TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN VE TÜRK HALKININ RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Ramazan Bayramı Müslüman dünyasında olduğu gibi ülkemizde de sevinçle karşılandı. Bölgemizin önemli siyasetçileri, iş insanları, STK başkanları ve esnafları gönderdikleri mesajlarla Türk halkını Ramazan Bayramını tebrik etti.

TÜM MÜSLÜMAN ALEMİNİN VE TÜRK HALKININ RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Kategori: Genel - Bu haber 10.333 kez okundu.

Harun ÖZER-Esenyurt AK Parti ilçe başkanı: Tüm İslam alemine hayırlı bayramlar diler herkesin bayramının huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun…

Rasim EKMEKÇİ-İŞ İNSANI: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Togay ÇOBAN-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Bayram BUĞDAYCI-FİBA HAFRİYAT: Ramazan Bayramının neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimle. İyi bayramlar!

Ümit ÇEBİ-AK BATI AVM JOLLY TURİZM: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum…

Timur AKÇİÇEK-İŞ İNSANI: Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramı dileğiyle.

Tarık Emre AŞIK- MDA HOLDİNG Yönetim Kurulu Başkan Vekili: Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun… Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli, bayramlar nasip etsin…

Halis KAHRİMAN- DEVA Partisi Esenyurt İlçe Başkanı: Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Hayrettin BABAHAN-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Bugün Bayram! Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun…

Emin BATMAZOĞLU-HUKUKÇU: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Yusuf KANCA-KANCA İNŞAAT: Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Abdullah KÜÇÜKOĞLU-AVCILAR AK Parti İlçe Başkanı: Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Mustafa GÜNAYDIN-BEYLİKDÜZÜ AK Parti İlçe Başkanı: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Ali SUSUZ-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Hamdullah ARVAS-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Ramazan Bayramınız Mübarek olsun…

Harun ORUÇ-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim…

Aydın ŞENGEZER-Esenyurt AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı: Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Abdurrahman ADA-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Bu Mübarek Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

Aytaç ÖZER-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Coşkun SAĞ-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Bugün Bayram! Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Mübarek Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

Gürbüz Süleymnaoğlu- MÜSİAD Ardahan Şube Başkanı: Tüm İslam alemine hayırlı bayramlar diler herkesin bayramının huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini temenni ederim. Bayramınız mübarek olsun…

Fatih ZEYBEK-LADİK Dernekler Federasyonu Başkanı: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Onur ŞİMŞİR-İŞ İNSANI: Cenabı Hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Sait ÜSTÜNDAĞ- ÜSTÜNDAĞ İNŞAAT: Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı çoğaltan, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramı hayırlara vesile olsun.

Tarık ERDEM–Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bülent ZEREN-Avcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Bahattin DEMİR-SAMYELİ EĞİTİM KURUMU: 11 ayın sultanının günü bugün… Ramazan Bayramı’nız evinize mutluluk ve şenlik getirsin. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Veysel ETYEMEZ. İŞ İNSANI: Bir sonraki Ramazan ayında da gönüllerimizin bir olmasını dilerim, Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Tuncay ALTAYLI-BEYLİKDÜZÜ AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı: Ramazan ayının sonu geldi diye üzülme, o ki bayramı ile yüzleri güldürür… O ki, misafirleri ile evleri bereketlendirir… Ramazan bayramınızı kutlar, esenlikler dilerim.

Ferdi KILIÇ-FERD YAPI: 11 ayın sultanının günü bugün… Ramazan Bayramı’nız evinize mutluluk ve şenlik getirsin. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Orhan ONUR-Esenyurt İl Dernekler Birliği Başkanı: Bayramlar ki kucaklaşma için vardır, sevdiklerinize sıkı sıkı sarıldığınız, küslerle barıştığınız bir bayram olsun. Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun.

Evren PEHLİVAN-Avcılar Ordu Kuyumculuk: Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günün hayırlara vesile olmasını dilerim. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Engin DÜZ-Onurcan Düğün Salonları: Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı çoğaltan, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren Ramazan Bayramı hayırlara vesile olsun.

Burhan ŞAŞMAZ-İstanbul Batmanlılar Derneği Başkanı: Cenabı Hak tuttuğumuz oruçları, yaptığımız hayırları kabul etsin. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Selami AYDIN-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Bayramın sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Şahin KIRMIZI-5K Mühendislik: Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum.

Murat ÖZDEN-OSMANLI MİMARLIK: Rahmet deryasında gönüllerin sevgiye ve dostluğa dönüştüğü Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Avukat Sıraç SUSUZ-Esenyurt AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi: Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. İyi Bayramlar…

Mustafa GEVREK-Esenyurt Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı: Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Mustafa TARIM: Avcılar AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Ramazanın Bayramın Mübarek Olsun…

Nail ATAŞ- MONDİ HOME: Dostlukların pekiştiği, sevinçlerin çoğaldığı, hayallerin gerçek olduğu, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu sevgi dolu nice bayramlara. Ramazan Bayramınızı tebrik ederim…

Seyithan İZSİZ-DELTA HOLDİN Yönetim Kurulu Başkanı: Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Ramazan Bayramınız bereketli olsun!

Veysel KARATAY: GELECEK PARTİSİ Esenyurt İlçe Başkanı: Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayına veda ederken birlik ve beraberlik duygularımızın perçinlemesini temenni ediyorum. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Wifi şifre kırma
SON DAKİKA