SON DAKİKA

En Son Nokta
Yazarlar
Halil Beyaz TÜM YAZILARI
Özel gereksinimli AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram Esenyurt’a faaliyet gösteren Samyeli Engelsiz Yaşam ve Eğitim Derneğini ziyarette bulundu
Halil Beyaz
Mehmet Emin Beyaz TÜM YAZILARI
İsveç Ulusal Sismik Ağı (SNSN) öğretim görevlisi ve Sismolog Björn Lund, Türkiye'de merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan, 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Lung yaptığı açıklamada, "Son 120 yılda dünyanın bu bölgesinde hiç bu kadar büyük bir deprem görmemiştik." ifadelerini kullandı.
Mehmet Emin Beyaz
Muhammet Düdükcü TÜM YAZILARI
ÖZEL gereksinimli çocukların aileleri 24 Temmuz'da bir bakımevinde kötü muameleye ve işkenceye maruz kalarak öldüğü iddia edilen Mehmet Eres için bugün Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda bir basın açıklaması yaptı.
Muhammet Düdükcü
Oktay Düz TÜM YAZILARI
İstanbul planlı elektrik kesinti saatleri | 19 Eylül Pazartesi günü İstanbul’un iki yakasında da planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Pek çok kişi ise hangi ilçelerde, hangi saat dilimlerinde elektrik kesintilerinin yaşanacağını araştırıyor. Peki, Esenyurt, Silivri, Beykoz elektrikler saat kaçta gelir?
Oktay Düz
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Don`t copy text!