SON DAKİKA

En Son Nokta

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Bölgemizin önemli siyasetçileri, iş insanları, Oda ve STK başkanları, hukukçuları, bürokratları, sağlık kuruluşları ve esnafları gönderdikleri mesajlarla Türk halkının Cumhuriyet Bayramını kutladı.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
Kategori: Genel - Bu haber 15.724 kez okundu.

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin  99. yıldönümünü karşılamanın ve kutlamanın eşsiz heyecan ve coşkusunu yaşamaktayız.

Türk Milleti Kurtuluş savaşında bütün fertleri ile birlik olmuş, söz konusu vatansa gerisi teferruattır diyerek düşmana hep birlikte karşı koyarak şanlı bir zafere imza atmıştır. Bu şanlı mücadelenin sonrasında milletin iradesi egemen kılınarak Cumhuriyet’imiz, vatan ve millet sevdasının ölmez eseri olarak ortaya çıkmıştır.

Bu düşüncelerle  29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 99’uncu yıldönümünü kutluyor; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm gazi ve şehitlerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyoruz…

Harun ÖZER – AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı: Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Avukat Tekin TURAN – Gelecek Partisi Esenyurt İlçe Başkanı: Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz Kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

Halis KAHRİMAN – DEVA Partisi Esenyurt İlçe Başkanı: Cumhuriyet, yüksek ahlâkî değer ve niteliklere dilenen bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun…

Bülent AKYÜREK – İYİ Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

Bülent ZEREN – Avcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yazılan kurtuluş destanının gururunu, heyecanını ve bu destanın varış noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 99.yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Emre YILMAZ – AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyet, demokratik bir ülkenin bozulmaz simgesidir… Cumhuriyet bayramınızı en içten duygularımla kutlarım.

Togay ÇOBAN – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyet”in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Koray ÇORUH – CRH YAPI MİMARLIK: Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Hayrettin TAN – TAN YAPI İNŞAAT PVC LTD ŞİRKETİ: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

Hamdullah ARVAS – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyetimizin 99. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Emin BATMAZOĞLU – HUKUKÇU: Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı, Türk topluluğudur.
Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Gürbüz SÜLEYMANOĞLU – MÜSİAD Ardahan Kurucu Başkanı: Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…

Beşir ZENGİN – BEŞİR ZENGİN GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI: Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Bahattin DEMİR – SAMYELİDER YÖNETİM KURULU BAŞKANI: Cumhuriyet, toplumu ümmetten ulus, bireyi kuldan yurttaş konumuna yükselten bir Aydınlanma Devrimi’dir. 29 Ekim, bir doğuşun, bir devrimin, kısacası bir mucizenin yıldönümüdür. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Abdurrahman ADA – Esenyurt Karadenizli Dernekler Platform Başkanı: Cumhuriyetimizin yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Hayrettin BABAHAN – Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Evren PEHLİVAN – AVCILAR ORDU KUYUMCULUK: Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı, Türk topluluğudur. Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Timur AKÇİÇEK – İŞ İNSANI: Yirmi dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

Selami AYDIN – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…

Recep TETİK –Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Avcılar Hospital Yönetim Kurulu Başkanı: Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun. Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Aytaç ÖZER – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Murat ÖZDEN – ÖZDENTAŞ YAPI DENETİM ŞİRKETİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI: Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk Milleti’nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Mustafa TARIM – AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyetimizin yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Harun ORUÇ – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyet, toplumu ümmetten ulus, bireyi kuldan yurttaş konumuna yükselten bir Aydınlanma Devrimi’dir. 29 Ekim, bir doğuşun, bir devrimin, kısacası bir mucizenin yıldönümüdür. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Aydın ŞENGEZER – AK Parti Esenyurt İlçe Başkan Yardımcısı: Cumhuriyet’in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. ‘Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun’.

Engin DÜZ – ONURCAN DÜĞÜN SALONLARI & İŞ İNSANI: Cumhuriyet”in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Nail ATAŞ – MONDİ HOME: Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Yusuf KANCA – KANCA İNŞAAT: Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Timur AKÇİÇEK – İŞ İNSANI: Cumhuriyet, toplumu ümmetten ulus, bireyi kuldan yurttaş konumuna yükselten bir Aydınlanma Devrimi’dir. 29 Ekim, bir doğuşun, bir devrimin, kısacası bir mucizenin yıldönümüdür. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Sait ÜSTÜNDAĞ – ÜSTÜNDAĞ İNŞAAT: Cumhuriyetimizin 99. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Bayram BUĞDAYCI – FİBA HAFRİYAT NAKLİYAT İNŞAAT YAPI PETROL ÜRÜNLERİ: Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.

Tarık ERDEM – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan toprağı uğruna fedakârlıkla mücadele eden gazilerimizi minnetle yâd ediyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyorum.

Erol AYDENİZ – AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan toprağı uğruna fedakârlıkla mücadele eden gazilerimizi minnetle yâd ediyor, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyorum.

Coşkun SAĞ – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: El birliğiyle daha Laik, daha çağdaş, daha engin görüşlü insanların var olduğu yaşamlara. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Cemalettin SOLMAZ – AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Cumhuriyet, toplumu ümmetten ulus, bireyi kuldan yurttaş konumuna yükselten bir Aydınlanma Devrimi’dir. 29 Ekim, bir doğuşun, bir devrimin, kısacası bir mucizenin yıldönümüdür. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Burhan ŞAŞMAZ – İstanbul Batmanlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı: Cumhuriyetimizin yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

Ferdi KILIÇ – FERD YAPI SAN. TİC. LTD. Yönetim Kurulu Başkanı: Geleceğe güçlü biçimde ulaşabilmek, Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmakla olanaklıdır.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Kemal TÜRK – Avcılar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Atatürk”ün çocukları olarak atamızı hasret ve özlemle anıyoruz.

ÖZYURTLAR HOLDİNG & BAHAŞ HOLDİNG: Cumhuriyetimizin 99. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. “Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun”

ESENCAN HASTANESİ: Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşerilerimizin ve tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Don`t copy text!