SON DAKİKA

En Son Nokta

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Bölgemizin önemli siyasetçileri, iş insanları, STK başkanları ve esnafları gönderdikleri mesajlarla gençlik bayramını tebrik etti.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN
Kategori: Genel - Bu haber 10.702 kez okundu.

Harun Özer- AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı: 19 Mayıs kurtuluş günü, yürü ileri. Durmasın bu devrimler, dinmeden gözlerde yaş. Gözlerdeki yaşları durduracak gençlere selam olsun. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Recep Tetik-Haliç Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Avcılar Hospital Yönetim Kurulu Başkanı: Yarının teminatı, ülkemizin aydınlık geleceği gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Emin Batmazoğlu-Hukukçu: Gençliğimizin ve tüm ulusumuzun; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Murat Özden-İŞ İNSANI-Osmanlı Mimarlık: Tarihin dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919′un 96.yıl dönümüne ulaşmanın coşku ve heyecanını yaşıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bülent Zeren-Avcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı: ‘Gençler! Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum’ diyen Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğinin 19 Mayıs’ı kutlu olsun…

Togay Çoban-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: ”Gençler Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız da beni takip edeceksiniz. Dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar. Türk gençliği, gayeye, idealizme durmadan ve yorulmadan yürüyecektir. Bütün ümidim gençliktedir.” Kemal Atatürk…

19 Mayıs Gençlik Bayramı Kutlu Olsun

Nafiz ÖZDEMİR-İstanbul Anadolu İş Adamları Derneği Başkanı: Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Abdurrahman Ada-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: Samsun’dan Anadolu’ya doğan güneş tüm düşmanı boğduğu 19 Mayıs tüm Türk Gençliğine armağan olsun.

Gürbüz Süleymanoğlu-MÜSİAD Ardahan Şube Başkanı/İş İnsanı: 19 Mayıs kurtuluş günü, yürü ileri. Durmasın bu devrimler, dinmeden gözlerde yaş. Gözlerdeki yaşları durduracak gençlere selam olsun. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Rasim EKMEKÇİ-İŞ İNSANI: Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Evren Pehlivan-ORDU KUYUMCULUK: Gence saygı ve güven, geleceğe saygı ve güvendir. Tüm Türk genliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Harun ORUÇ-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Erol AYDENİZ-AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: Türk genci, Türk İstiklali ve Türk Cumhuriyeti’nin yılmaz bekçisi, bugün ve yarınların tek ve en büyük güvencesidir. Gençler Bayramınız Kutlu Olsun…

Bülent AKYÜREK-İYİ Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi: 19 Mayıs, sadece Türk millî kurtuluş hareketinin başlangıcı değil, yeni Türk devletinin de çağdaş değerlerle milletler ailesi içerisinde yerini almasının adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun…

Hayrettin Babahan-Esenyurt Belediyesi Başkan Yardımcısı: ”Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti’ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir..” 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.(Mustafa Kemal ATATÜRK)

Hamdullah Arvas-AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi: Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. (Mustafa Kemal ATATÜRK)

Enver PEKEDİŞ-İŞ ADAMI-EN YAPI: Gence saygı ve güven, geleceğe saygı ve güvendir. Tüm Türk genliğinin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

Hayrettin TAN-TAN YAPI İNŞAAT PVC LTD ŞİRKETİ: Yarının teminatı, ülkemizin aydınlık geleceği gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun.

Kemal TÜRK-Avcılar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı: Atatürk’ün Cumhuriyet’i emanet ettiği gençler olmak üzere, tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Aydın Şengezer-Esenyurt AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı: Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ferdi Kılıç-FERD YAPI Yönetim Kurulu Başkanı: 19 Mayıs yeni Türkiye’nin ve Atatürk’ün doğum günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Bayram Buğdaycı-FİBA HAFRİYAT NAK. İNŞ. YAPI PETROL ÜRÜNLERİ: Ey Türk Gençliği vazifelerini unutma bayramını da doya doya kutla. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Şahin Kırmızı-5K MÜHENDİSLİK/REDPAİNT: Hürriyetin adımı 19 Mayıs. Gençliğe verilmiş bir meşale. 19 Mayıs Sönmeyen bir ateş. 19 Mayısımız KUTLU OLSUN.

Fatih Zeybek- Ladik Dernekler Federasyonu Başkanı: Hürriyetin adımı 19 Mayıs. Gençliğe verilmiş bir meşale. 19 Mayıs Sönmeyen bir ateş. 19 Mayısımız KUTLU OLSUN.

Tarık Erdem-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: 19 Mayıs, sadece Türk millî kurtuluş hareketinin başlangıcı değil, yeni Türk devletinin de çağdaş değerlerle milletler ailesi içerisinde yerini almasının adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun

Timur Akçiçek-İŞ İNSANI: Türk genci, Türk İstiklali ve Türk Cumhuriyeti’nin yılmaz bekçisi, bugün ve yarınların tek ve en büyük güvencesidir. Gençler Bayramınız Kutlu Olsun…

Mustafa Tarım-Avcılar AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Samsun’dan Anadolu’ya doğan güneş tüm düşmanı boğduğu 19 Mayıs tüm Türk Gençliğine armağan olsun.

Sait Üstündağ-İŞ İNSANI: 9 Mayıs 1919 Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın ulusumuza kutlu olsun..

Selami Aydın-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum. 

Aytaç Özer-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Burhan Şaşmaz-İstanbul Batmanlılar Derneği Başkanı: Türk Milleti’nin büyük önderi Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği bu anlamlı bayramda milletimize sağlık, huzur, güven, başarı ve mutluluklar diliyorum. 

Coşkun Sağ-Esenyurt AK Parti Belediye Meclis Üyesi: Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Nail Ataş-MONDİ HOME: Yarının teminatı, ülkemizin aydınlık geleceği gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Orhan Onur-Esenyurt İl Dernekler Birliği Başkanı: Gençliğimizin ve tüm ulusumuzun; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

Yusuf Kanca-İŞ İNSANI-Kanca İnşaat: ‘Gençler! Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler! Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum’ diyen Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğinin 19 Mayıs’ı kutlu olsun…

Veysel Etyemez-İŞ İNSANI: Atatürk’ün Cumhuriyet’i emanet ettiği gençler olmak üzere, tüm ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
Üzgünüm, bunu yapmana izin verilmiyor.